XI Kolejka B-klasy

W niedzielę 2 listopada Ks Kamionka podejmowała rezerwy Wawelu II Wirek, spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Mecz rozpoczął się niezbyt szczęśliwie dla naszego zespołu gdyż już po kilku minutach gry boisko z kontuzją opuścił kapitan zespołu Paweł Waleczek, zmusiło to trenera Janusza Małka do zmiany ustawienia po wporwadzeniu do gry Darka Lupy. Mimo nieznacznej przewagi naszego zespołu to goście obejmuja prowadzenie po strzale z rzutu wolnego. Do momentu strzelenia bramki zawodnicy Wawelu nie zagrozili zbytnio bramce Patryka Nowakowskiego. Po bramce sytuacja na boisku wyrównała się, jednak wynik do przerwy brzmiał 0-1. Zawodnicy Ks Kmionki dobrze weszli w drugą połowę i stowrzyli sobie kilka sytuacji podbramkowych, jednak nie na tyle klarownych by wyrównać wynik spotkania. Dopiero udana akcja Sebastiana Żebrowskiego, ktory przedarł się lewym skrzydłem i dośrodkowal prosto na głowę Emanuela Sotompora dała upragniony remis. Kamionka do końca meczu dążyła do zwyciestwa jednak nie udało się nam przechylić tego meczu na naszą korzyść.