X kolejka B-klasy

W X kolejce Ks Kamionka wygrywa 0-1 (0-1) w wyjazdowym meczu z Victorią Katowice. Bramkę dla naszego zespołu już w 8 minucie strzelił Karol Czarnecki. Nasz zespół zagrał kolejny raz na 0 z tyłu a dodatkowo w pierwszej połowie całkowicie zdominował to co się działo na boisku. Stworzyliśmy dużo sytuacji i tylko brak dobrego wykończenia spowodował tylko jedno bramkowe prowadzenie po 45 minutach. Dodać trzeba, że po faulu na Marcinie Kazimierczaku karnego nie wykorzystał strzelec bramki. Druga połowa nie była tak dobra w naszym wykonaniu, i choć przeciwnik nie potrafił stworzyć sobie sytuacji bramkowych to mecz stał się bardziej wyrównany. Kamionka pomimo stworzenia kilku dogodnych sytuacji nie podwyższyła prowadzenia i mecz zakończył się wynikiem 0-1. Ważne i zasłużone zwycięstwo pozwala zniwelować stratę do czołówki tabeli.